La Roche Posay Effaclar Duo + SPF30 Cream 40ml

Brendi

28,50 

La Roche-Posay Effaclar Duo SPF 30 është krem ​​kundër njollave i formuluar posaçërisht për të synuar shenjat e lëna nga lëkura e ngjeshur dhe e prirur ndaj njollave tek ata që vuajnë nga aknet. Është vërtetuar klinikisht se zvogëlon shfaqjen e njollave, hap poret dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Përfitimi i shtuar i një SPF gjithashtu ndihmon në reduktimin e shenjave të errëta të shkaktuara nga aknet dhe ekspozimi në diell. Gjithashtu rekomandohet për llojet e lëkurës të prirur ndaj akneve dhe me ndjeshmëri.

 • Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës.
 • Është e rëndësishme ta përdorni këtë produkt me masë – vetëm një sasi bizele duhet të aplikohet në fytyrë duke shmangur zonën e syve.
 • Baza e shkëlqyer e grimit.
 • Nëse jeni jashtë për periudha të gjata, aplikoni përsëri një krem ​​kundër diellit çdo dy orë ose pas notit ose djersitjes.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

La Roche Posay Effaclar Duo + SPF30 Cream 40ml

La Roche-Posay Effaclar Duo SPF 30 është krem ​​kundër njollave i formuluar posaçërisht për të synuar shenjat e lëna nga lëkura e ngjeshur dhe e prirur ndaj njollave tek ata që vuajnë nga aknet. Është vërtetuar klinikisht se zvogëlon shfaqjen e njollave, hap poret dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Përfitimi i shtuar i një SPF gjithashtu ndihmon në reduktimin e shenjave të errëta të shkaktuara nga aknet dhe ekspozimi në diell. Gjithashtu rekomandohet për llojet e lëkurës të prirur ndaj akneve dhe me ndjeshmëri.

 • Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës.
 • Është e rëndësishme ta përdorni këtë produkt me masë – vetëm një sasi bizele duhet të aplikohet në fytyrë duke shmangur zonën e syve.
 • Baza e shkëlqyer e grimit.
 • Nëse jeni jashtë për periudha të gjata, aplikoni përsëri një krem ​​kundër diellit çdo dy orë ose pas notit ose djersitjes.

Përbërësit kryesorë:

 • Niacinamide
 • Filtra UVA dhe UVB
 • Acidi Linoleik
 • Procedura
 • Uji termal i burimit La Roche-Posay
 • Dimetikoni
 • Glicerina
 • Acidi salicilik
 • Zinku PCA
Lloji

krem

Paketimi

40ml

Brendi

La Roche Posay

Origjina

France

SKU: 3337875549493 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara