OstroVit Fat Burner for women 60 caps

Brendi

Çmimi origjinal qe: 14,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,00 €.

Brand: 
OstroVit

OstroVit FAT BURNER for WOMEN është një suplement dietik që është zhvilluar duke pasur parasysh seksin “e drejtë”. Një përbërje unike e përbërësve natyralë që mbështesin reduktimin e yndyrës së tepërt të trupit. Ekstraktet e standardizuara dhe format e produkteve më të mira të tretshme, duke përfshirë: ekstraktin e farës së mangos afrikane, ekstraktin e kokrrave të kafesë jeshile, ekstraktin e rrënjës së xhenxhefilit ose një formë efektive të L-Carnitine.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Fat Burner për femra 60 kapele

OstroVit FAT BURNER for WOMEN është një suplement dietik që është zhvilluar duke pasur parasysh seksin “e drejtë”. Një përbërje unike e përbërësve natyralë që mbështesin reduktimin e yndyrës së tepërt të trupit. Ekstraktet e standardizuara dhe format e produkteve më të mira të tretshme, duke përfshirë: ekstraktin e farës së mangos afrikane, ekstraktin e kokrrave të kafesë jeshile, ekstraktin e rrënjës së xhenxhefilit ose një formë efektive të L-Carnitine.

 • 60 kapsula në paketim
 • Porcioni = 2 kapsula të produktit
 • 30 porcione në paketë është muaji i plotësimit
 • Formula speciale për femra
 • Pa piperinë dhe kapsaicinë

OstroVit Fat Burner For Women – djegës dhjami për gratë

Ndoshta çdo grua ëndërron për një figurë të bukur dhe të hollë. Në fakt, këto ëndrra janë në majë të gishtave tuaj. Gjithçka që ju nevojitet është pak dëshirë, vetëmohim, kohë dhe një përzierje e provuar, unike e substancave që përbëjnë OstroVit Fat Burner for Women. Nuk ka rëndësi nëse sporti juaj i preferuar është forca, qëndrueshmëria apo edhe sportet ekipore, rafti do t’ju ndihmojë me secilën prej tyre. Fat Djegësi ynë është një përzierje prej 8 elementësh që së bashku krijojnë një mbështetje sinergjike për procesin e lipolizës, pra ndarjen e indit dhjamor në trupin tonë.

L-Carnitine – përbërje kimike organike nga grupi i aminoacideve që gjenden natyrshëm në trupin tonë. Mbështet proceset e djegies së yndyrës (thithja e energjisë nga yndyrnat).

Ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil – mbështet në mënyrë efektive procesin e humbjes së peshës, stimulon ndarjen e qelizave yndyrore dhe parandalon ri-zgjerimin e tyre.

L-Tyrosine – ju lejon të përballoni më mirë efektet anësore të dietave reduktuese të gjata dhe të rënda, ku trupi ynë është në një deficit të thellë kalori. Ajo përmirëson kujtesën dhe mirëqenien tonë.

Kafeina – ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit, stimulon, shton energjinë, mbështet reduktimin e indeve yndyrore të panevojshme.

Ekstrakti i farës së mangos afrikane – mund të ndikojë në rregullimin e niveleve të leptinës (hormoni përgjegjës për oreksin), të rregullojë metabolizmin dhe të mbështesë metabolizmin e lipideve (yndyrave).

Ekstrakti i kafesë jeshile – mund të kufizojë metabolizmin e yndyrës, përshpejton metabolizmin dhe është një antioksidant i madh.

Ekstrakti i rrënjës së xhenxhefilit – mbështet tretjen, rrit imunitetin dhe “lufton” radikalet e lira.

Krom – ndihmon në ruajtjen e nivelit të duhur të glukozës në gjakun tonë, kontribuon në ruajtjen e metabolizmit të duhur të makronutrientëve.

Vetitë e përbërësve që përmban OstroVit Fat Burner për femra:

 • Produkt perfekt për çdo atlet
 • Është një ilaç efektiv jo vetëm për gratë, megjithëse u rekomandohet veçanërisht atyre
 • Mbështet proceset e djegies së yndyrës
 • Ju ndihmon të humbni kilogramët e panevojshëm
 • Mund të ndihmojë në luftimin e dëshirës për ushqime me kalori të lartë
 • Stimulon metabolizmin
 • Shton energji dhe ka veti anti-inflamatore
Lloji

kapsula

Paketimi

60

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246222715 Kategoritë: , ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara