Cranberry Stevia me Vit C Eff 20 Cope

Brendi

11,00 

Cranberry, një suplement ushqimor në formë shkumëzuese, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe vitaminë C. Boronica, megjithëse një frut i vogël, është një superushqim. Nuk është rastësi që e quajnë “thesar i kuq”, pasi është një burim i pasur i polifenoleve, proantocianidinave dhe substancave të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës së kuqe, ndërkohë që pengojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Stevia me boronicë

Cranberry, një suplement ushqimor në formë shkumëzuese, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe vitaminë C. Boronica, megjithëse një frut i vogël, është një superushqim. Nuk është rastësi që e quajnë “thesar i kuq”, pasi është një burim i pasur i polifenoleve, proantocianidinave dhe substancave të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës së kuqe, ndërkohë që pengojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar * dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ *.

Përbërësit aktivë për tabletë

 • Ekstrakt boronicë, Cranmax® (Vaccinium Macrocarpon) 500 mg
 • Vitamina C 100 mg

Të rriturit
Merrni 1 tabletë në ditë të tretur në një gotë ujë si një shtesë diete. Mbyllni kapakun tërësisht pas çdo përdorimi.

Pa ngjyrë artificiale, konservues, gluten dhe laktozë

Përmbajtja
20 tableta shkumëzuese

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

tableta shkumëzuese

Paketimi

20

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321011067 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara