Face Facts Ceramide Hydrating Cleanser 200ml

Brendi

6,80 

Brand: 
Face Facts

Jini të sjellshëm me lëkurën tuaj me pastruesin tonë Ceramide Gel. Xheli ynë hidratues ndihmon në pastrimin e thellë edhe të lëkurës më të thatë dhe të ndjeshme. Formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, Acid Hyaluronik që bllokon lagështinë, glicerinë hidratuese dhe tërshërë qetësuese të lëkurës, ajo fshin papastërtitë dhe grimin, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të hidratuar, ndërkohë që ndihmon në forcimin e barrierës tuaj mbrojtëse të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • 200 ml
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Hydrating Cleanser 200ml

Kompleksi juaj pengues i lëkurës

Jini të sjellshëm me lëkurën tuaj me pastruesin tonë Ceramide Gel. Xheli ynë hidratues ndihmon në pastrimin e thellë edhe të lëkurës më të thatë dhe të ndjeshme. Formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, Acid Hyaluronik që bllokon lagështinë, glicerinë hidratuese dhe tërshërë qetësuese të lëkurës, ajo fshin papastërtitë dhe grimin, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të hidratuar, ndërkohë që ndihmon në forcimin e barrierës tuaj mbrojtëse të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • 200 ml 

Përdorimi:

Aplikoni 2-3 pompa në lëkurën tuaj të lagur dhe masazhoni butësisht me lëvizje rrethore përpara se ta shpëlani me ujë të ngrohtë.

Lloji

gel

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413929874 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara