Face Facts Hyaluronic Acid Jelly Cleanser 150ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Pastroni dhe freskoni butësisht lëkurën me pastruesin tonë Hyaluronic Jelly. Ky pastrues ndihmon në largimin e papastërtive të përditshme dhe ndotësve nga lëkura. I mbushur me hialuronat natriumi dhe glicerinë që mbyll lagështinë, për t’i dhënë lëkurës një ndjenjë të ekuilibruar dhe të hidratuar të thellë.

 • Pastron + Hidraton
 • I mbushur me hialuronat natriumi dhe glicerinë që mbyll lagështinë
 • Lë lëkurën të ndjehet e ekuilibruar dhe e hidratuar
 • Miqësore për veganët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Acid Jelly Cleanser 150ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar.

Pastroni dhe freskoni butësisht lëkurën me pastruesin tonë Hyaluronic Jelly. Ky pastrues ndihmon në largimin e papastërtive të përditshme dhe ndotësve nga lëkura. I mbushur me hialuronat natriumi dhe glicerinë që mbyll lagështinë, për t’i dhënë lëkurës një ndjenjë të ekuilibruar dhe të hidratuar të thellë.

 • Pastron + Hidraton
 • I mbushur me hialuronat natriumi dhe glicerinë që mbyll lagështinë
 • Lë lëkurën të ndjehet e ekuilibruar dhe e hidratuar
 • Miqësore për veganët.

Përdorimi:

Fytyra e lagur me ujë të ngrohtë. Shtrydhni një sasi të pelte në madhësinë e një monedhe në pëllëmbë dhe masazhoni butësisht në lëkurë për të hequr papastërtitë sipërfaqësore. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Përdoreni çdo ditë, krahas gamës Hyaluronic Face Facts për rezultate më të mira.

Lloji

gel

Paketimi

150ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413926743 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara