Inalia Botox Like Effect Face Serum 30ml

Brendi

28,50 

Serum për fytyrën kundër rrudhave që redukton rrudhat dhe ofron një efekt të ngjashëm me botox pa marrë një injeksion botox.

 • 85% ndjesi e ngjashme me Botox
 • Rritje 90% e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
 • 80% përmirësim i formës V dhe shtrëngimi i lëkurës
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Inalia Botox Like Effect Face Serum 30ml

Serum fytyre kundër rrudhave për një efekt të ngjashëm me Botox

Prodhimi i kolagjenit/reduktimi i rrudhave

Efekti i ngjashëm me Botox Inalia – Serumi premium i fytyrës përmban MATRIXYL® Morphomics™ (Palmitoyl Tripeptide-56), një peptid biomimetik që merr pjesë në rinovimin e lëkurës, duke aktivizuar gjenet që kontribuojnë në stimulimin e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik. Kombinimi sinergjik me peptidin e përforcuar Argireline® (Acetyl Hexapeptide-8), peptidi biomimetik që synon të njëjtin kompleks proteinik me toksinën e botulinumit A , redukton gjithashtu linjat e vazhdueshme të shprehjes vertikale.

Reduktimi i tkurrjes së muskujve

Ekstrakti i flokeve të verës Leucojum aestivum ): Ekstrakti i flokeve të borës bllokon sinjalet nervore duke çuar kështu në bllokimin e tkurrjes së muskujve. Pa lëvizje të muskujve, rrudhat e shprehjes në zonën e ballit dhe të këmbëve të sorrës mund të zbuten dhe zvogëlohen.

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë në fytyrë, qafë dhe dekolte, me lëvizje të buta rrethore.

 

I përshtatshëm për veganët. Pa gluten.

Pa: vaj mineral, vazelinë/dyll parafine, silikone, parabene, propilen glikol, etanolamina, PEG, bojë sintetike, nënprodukte shtazore

Vlerësimi i studimit klinik

 • 85% ndjesi e ngjashme me Botox
 • Rritje 90% e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
 • 80% përmirësim i formës V dhe shtrëngimi i lëkurës

Vlerësimi klinik nën mbikëqyrjen e dermatologut

 • Rritja e pamjes së fryrë të lëkurës
 • Njëtrajtshmëri e tonit të lëkurës

 

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321011746 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara