Face Facts Facial Serum – Renewing Retinol 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Rritni prodhimin natyral të kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj me serumin tonë të natës rinovuese me Retinol. Ne përdorim një nivel fillestar të butë të retinolit (Vitaminë A), glicerinë hidratuese dhe vitaminë C ndriçuese për të ndihmuar në uljen e shfaqjes së linjave të imëta dhe ndriçimin e tonit të pabarabartë të lëkurës. Aplikojeni çdo natë për të rivendosur dhe ruajtur lëkurën rinore dhe të gjallë!

 • Synon linjat e holla dhe tonin e pabarabartë të lëkurës
 • Ndriçon dhe shëndoshet
 • Ndihmon në rikthimin dhe ruajtjen e lëkurës së gjallë dhe rinore
 • Miqësore për veganët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Facial Serum – Renewing Retinol 30ml

Rritni prodhimin natyral të kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj me serumin tonë të natës rinovuese me Retinol. Ne përdorim një nivel fillestar të butë të retinolit (Vitaminë A), glicerinë hidratuese dhe vitaminë C ndriçuese për të ndihmuar në uljen e shfaqjes së linjave të imëta dhe ndriçimin e tonit të pabarabartë të lëkurës. Aplikojeni çdo natë për të rivendosur dhe ruajtur lëkurën rinore dhe të gjallë!

 • Synon linjat e holla dhe tonin e pabarabartë të lëkurës
 • Ndriçon dhe shëndoshet
 • Ndihmon në rikthimin dhe ruajtjen e lëkurës së gjallë dhe rinore
 • Miqësore për veganët.

Përdorimi:

Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Shkundni mirë para përdorimit.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413927443 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara