Face Facts Hyaluronic Face Cream 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Kremi ynë i fytyrës është një ndeshje për lëkurën e etur, lëkurë thellësisht hidratuese për atë shkëlqim të shëndetshëm. Heroi aktiv është acidi hialuronik, i cili do të ndihmojë në zbutjen, zbutjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • Zbut + Plum + Hidraton
 • Acidi hialuronat + glicerinë
 • Hidratues i lehtë për fytyrën
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Face Cream 50ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar

Kremi ynë i fytyrës është një ndeshje për lëkurën e etur, lëkurë thellësisht hidratuese për atë shkëlqim të shëndetshëm. Heroi aktiv është acidi hialuronik, i cili do të ndihmojë në zbutjen, zbutjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • Zbut + Plum + Hidraton
 • Acidi hialuronat + glicerinë
 • Hidratues i lehtë për fytyrën

Përdorimi:

Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit dhe masazhoni butësisht në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionin Hyaluronic Face Facts për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919585 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara