Face Facts Hydrating Facial Scrub 75ml

Brendi

3,50 

Brand: 
Face Facts

Në pastrimet tona ne përdorim vetëm pluhur të butë, 100% natyral të lëvozhgave të arrës për të eksfoluar lehtë lëkurën tuaj, duke fshirë qelizat e vdekura të lëkurës + duke hequr papastërtitë e padëshiruara + papastërtitë. Ne kemi pompuar gjithashtu këtë pelte ultra të lehtë plot glicerinë + vitaminë E, në mënyrë që lëkurat tuaja të mbeten të buta + vesë.

 • E qetë + Shkëlqim
 • Aloe Vera + Glicerinë + Pluhur 100% natyral i arrës
 • Xhel ultra i lehtë me pluhura të hollë eksfolues
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hydrating Facial Scrub 75ml

Përqafoni pak lëkurën tuaj!

Në pastrimet tona ne përdorim vetëm pluhur të butë, 100% natyral të lëvozhgave të arrës për të eksfoluar lehtë lëkurën tuaj, duke fshirë qelizat e vdekura të lëkurës + duke hequr papastërtitë e padëshiruara + papastërtitë. Ne kemi pompuar gjithashtu këtë pelte ultra të lehtë plot glicerinë + vitaminë E, në mënyrë që lëkurat tuaja të mbeten të buta + vesë.

 • E qetë + Shkëlqim
 • Aloe Vera + Glicerinë + Pluhur 100% natyral i arrës
 • Xhel ultra i lehtë me pluhura të hollë eksfolues
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Përdoreni para pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Fytyra e lagur me ujë të ngrohtë. Aplikoni një sasi të vogël të scrub-it dhe përdorni lëvizje rrethore për të masazhuar butësisht scrub-in rreth fytyrës. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni.

 

Lloji

scrub

Paketimi

75ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413913064 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara