Face Facts Gel Eye Patches – Hydrating 4 x pairs

Brendi

2,50 

Brand: 
Face Facts

Këto copa xheli nën sy janë të mbushura me një koktej me heronj hidratues si kolagjeni, glicerina, alga e detit të kuq dhe acidi hialuronik, të cilët do të ndihmojnë të shëndosh, të bllokojnë lagështinë dhe të zvogëlojnë ënjtjen.

 • Zbut + Plum + Hidraton
 • Kolagjen + Alga deti të Kuqe + Acidi Hialuronik
 • Maska ftohëse me pelte me lëng

 

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Gel Eye Patches – Hydrating 4 x pairs

Jepini syve kënaqësinë e tyre ëndërrimtare dhe plot vesë!

Këto copa xheli nën sy janë të mbushura me një koktej me heronj hidratues si kolagjeni, glicerina, alga e detit të kuq dhe acidi hialuronik, të cilët do të ndihmojnë të shëndosh, të bllokojnë lagështinë dhe të zvogëlojnë ënjtjen.

 • Zbut + Plum + Hidraton
 • Kolagjen + Alga deti të Kuqe + Acidi Hialuronik
 • Maska ftohëse me pelte me lëng

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë direkt nën zonën e syve. Lëreni copëzën për 20-25 minuta. Hiqeni butësisht copën duke e hequr me kujdes nga skajet. Pas heqjes së njollave, masazhoni zonën e syve duke përdorur majat e gishtave. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë.

 

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413914405 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara