Face Facts Hydrating Eye Cream 25ml

Brendi

3,50 

Brand: 
Face Facts

Aloe Vera është një bimë e mahnitshme! Përmban mbi 75 elementë aktivë si vitamina dhe aminoacide dhe me kaq shumë përfitime për lëkurën që duhej ta përdornim. Pra, kremi ynë hidratues i syve do të ndihmojë në zbutjen dhe reduktimin e fryrjes. Lëkura nën lëkurën tonë është jashtëzakonisht delikate – Me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë dhe plaket 5 deri në 10 vjet më shpejt, tani e dini pse duhet ta hidratoni rregullisht.

 • Hidraton + ndihmon në reduktimin e fryrjes
 • Aloe Vera super qetësuese
 • Mega hidratues – Glicerinë + 6 zbutës të lëkurës
 • Krem delikat i lehtë
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hydrating Eye Cream 25ml

Përqafoni pak lëkurën tuaj!

Aloe Vera është një bimë e mahnitshme! Përmban mbi 75 elementë aktivë si vitamina dhe aminoacide dhe me kaq shumë përfitime për lëkurën që duhej ta përdornim. Pra, kremi ynë hidratues i syve do të ndihmojë në zbutjen dhe reduktimin e fryrjes. Lëkura nën lëkurën tonë është jashtëzakonisht delikate – Me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë dhe plaket 5 deri në 10 vjet më shpejt, tani e dini pse duhet ta hidratoni rregullisht.

 • Hidraton + ndihmon në reduktimin e fryrjes
 • Aloe Vera super qetësuese
 • Mega hidratues – Glicerinë + 6 zbutës të lëkurës
 • Krem delikat i lehtë
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Aplikoni një sasi të vogël të kremit në zonën poshtë syve tuaj. Përdorni lëvizje të buta trokitjeje për të masazhuar butësisht kremin në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

25ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413913040 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara