Face Facts Shimmer Glow Oil 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Rritni shkëlqimin dhe shkëlqimin tuaj me vajin tonë 3 në 1 Shimmer Glow.

I mbushur me vajra ushqyese të lajthisë, bajameve të ëmbla dhe arrave Macadamia dhe grimcave shkëlqyese ultra të imta, vaji ynë shkëlqyes e lë lëkurën dhe flokët tuaj super të butë, të puthitur nga dielli dhe të lëmuar.

Me një formulë unike, me teksturë të thatë, ajo promovon një përfundim saten jo të yndyrshëm, të lehtë me një aromë delikate por të ëmbël kokosi.

 • Lëkurë super e butë, e lëmuar nga dielli
 • Miqësore për veganët
 • Formula jo e yndyrshme
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Shimmer Glow Oil 50ml

Rritni shkëlqimin dhe shkëlqimin tuaj me vajin tonë 3 në 1 Shimmer Glow.

I mbushur me vajra ushqyese të lajthisë, bajameve të ëmbla dhe arrave Macadamia dhe grimcave shkëlqyese ultra të imta, vaji ynë shkëlqyes e lë lëkurën dhe flokët tuaj super të butë, të puthitur nga dielli dhe të lëmuar.

Me një formulë unike, me teksturë të thatë, ajo promovon një përfundim saten jo të yndyrshëm, të lehtë me një aromë delikate por të ëmbël kokosi.

 • Lëkurë super e butë, e lëmuar nga dielli
 • Miqësore për veganët 
 • Formula jo e yndyrshme

Përdorimi:

Për fytyrën: Përziejeni me bazën tuaj ose si një ndriçues i lëngshëm duke lyer butësisht vajin në pikat e larta të fytyrës tuaj (mollëzat, tempujt dhe hundën).

Për trupin: Si një locion luksoz për trupin, aplikoni vajin shimmer në krahë, këmbë dhe dekolte për një shtim të shtuar të shkëlqimit dhe hidratimit.

Për flokët: Ose aplikojeni me masë në majat e flokëve për të zbutur flokët tuaj të shndritshëm

Lloji

vaj

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413931198 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara