Face Facts Body Lotion – Cinnamon 200ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Çlodheni me locionin tonë të këndshëm të trupit me kanellë. Mbështilleni lëkurën tuaj me locion hidratues qiellor, me aromë kanelle, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e hidratuar. Miqësore për veganët.

 • Pamje e hidratuar
 • Lëkurë e butë prej kadifeje
 • Miqësore për veganët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Body Lotion – Cinnamon 200ml

Lëkurë e butë me kanellë

Çlodheni me locionin tonë të këndshëm të trupit me kanellë. Mbështilleni lëkurën tuaj me locion hidratues qiellor, me aromë kanelle, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e hidratuar. Miqësore për veganët.

 • Pamje e hidratuar
 • Lëkurë e butë prej kadifeje
 • Miqësore për veganët.

Përdorimi:

UDHËZIME: Sigurohuni që lëkura të jetë e thatë dhe pa kremra të tjerë përpara përdorimit. Aplikoni sasinë e dëshiruar të locionit të trupit dhe masazhojeni në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionet tona Face Facts për të përmirësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413931464 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara