Face Facts Vitamin C Lip Mask 2pcs

Brendi

4,00 

Brand: 
Face Facts

Plotësoni buzët me maskat tona të buzëve me pelte, ato me të vërtetë ndihen sikur ftohen pelte me lëng kur aplikohen. E mbushur plot me përbërës super-lëkurë dhe vitaminë C, që bën magjinë e saj dhe i lë buzët tuaja të fryra + të lëmuara. Ato janë gjithashtu një primer perfekt për buzët tuaja të kuqe mat dhe ëndërrimtare gjatë një nate jashtë ose një fyti natyral në Zoom!

 • Ushqen + Zbut + Zbut
 • Vitamina C e pasur me antioksidantë + kolagjen + glicerinë + alga deti të kuq
 • Maska ftohëse me pelte me lëng
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Lip Mask 2pcs

Plotësojeni atë!

Plotësoni buzët me maskat tona të buzëve me pelte, ato me të vërtetë ndihen sikur ftohen pelte me lëng kur aplikohen. E mbushur plot me përbërës super-lëkurë dhe vitaminë C, që bën magjinë e saj dhe i lë buzët tuaja të fryra + të lëmuara. Ato janë gjithashtu një primer perfekt për buzët tuaja të kuqe mat dhe ëndërrimtare gjatë një nate jashtë ose një fyti natyral në Zoom!

 • Ushqen + Zbut + Zbut
 • Vitamina C e pasur me antioksidantë + kolagjen + glicerinë + alga deti të kuq
 • Maska ftohëse me pelte me lëng

Përdorimi:

Aplikoni maskën e pelte mbi buzët e pastra. Ftoheni për 30 minuta dhe më pas hiqeni duke e hequr nga skajet. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë.

Maska të vogla për buzët – Që ndjehen njësoj si pelte me lëng ftohës kur aplikohet dhe është e mbushur plot me përbërës super-lëkurë.

Lloji

maske

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919851 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara