Face Facts Vitamin C Jelly Cleanser 150ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Detoksifikimi për rritjen e lëkurës

Pastroni butësisht, qetësoni dhe rinovoni lëkurën tuaj me pastruesin tonë me pelte super ftohës. E mbushur me vitaminë C (acid l-askorbik), glicerinë, goji berry, ekstrakt brokoli, elderberry & boronicë, formula jonë është e mbushur me antioksidantë që e duan lëkurën për të pastruar dhe rinovuar lëkurën e stresuar.

 • Ndricon + Rinovon
 • Vitamina C (acidi l-askorbik) + Glicerinë + Goji Berry + ekstrakt brokoli + ekstrakte manaferrash + Boronica
 • Strukturë pelte super e lehtë dhe e ajrosur që ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe bllokimin e lagështisë.
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Jelly Cleanser 150ml

Detoksifikimi për rritjen e lëkurës

Pastroni butësisht, qetësoni dhe rinovoni lëkurën tuaj me pastruesin tonë me pelte super ftohës. E mbushur me vitaminë C (acid l-askorbik), glicerinë, goji berry, ekstrakt brokoli, elderberry & boronicë, formula jonë është e mbushur me antioksidantë që e duan lëkurën për të pastruar dhe rinovuar lëkurën e stresuar.

 • Ndricon + Rinovon
 • Vitamina C (acidi l-askorbik) + Glicerinë + Goji Berry + ekstrakt brokoli + ekstrakte manaferrash + Boronica
 • Strukturë pelte super e lehtë dhe e ajrosur që ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe bllokimin e lagështisë.
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Fytyra e lagur me ujë të ngrohtë. Shtrydhni një sasi të pelte në pëllëmbë dhe masazhoni butësisht në lëkurë për të hequr papastërtitë sipërfaqësore dhe grimin. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Përdoreni çdo ditë, krahas gamës Face Facts Vitamin C për rezultatet më të mira.

Cooling Jelly – formula jonë unike është krijuar për të injektuar hidratim dhe qetësimin e skuqjes. Marrja perfekte në mëngjes!

Lloji

gel

Paketimi

150ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413925968 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara