Skin Academy London Glow Boost Extra Gentle Facial Scrub 125ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Pastron thellësisht, largon papastërtitë dhe make-up-in 

Struktura e pabarabartë e lëkurës dhe qelizat e vdekura të lëkurës hiqen, duke përdorur niseshte orizi që përpunon lëkurën.
lustrim ultra i imët, eksfolon për ta lënë lëkurën tuaj rrezatuese. Aloe Vera qetëson lëkurën, ndërsa antioksidanti Vitamina C i jep lëkurës tuaj atë shkëlqimin e bukur që meritoni.

Vitamina C – ndihmon për të ndriçuar dhe njëtrajtshëm tonin e lëkurës
Largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën tuaj të duket rrezatuese dhe e freskët!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Extra Gentle Facial Scrub 125ml

Pastron thellësisht, largon papastërtitë dhe make-up-in 

Struktura e pabarabartë e lëkurës dhe qelizat e vdekura të lëkurës hiqen, duke përdorur niseshte orizi që përpunon lëkurën.
lustrim ultra i imët, eksfolon për ta lënë lëkurën tuaj rrezatuese. Aloe Vera qetëson lëkurën, ndërsa antioksidanti Vitamina C i jep lëkurës tuaj atë shkëlqimin e bukur që meritoni.

Vitamina C – ndihmon për të ndriçuar dhe njëtrajtshëm tonin e lëkurës
Largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën tuaj të duket rrezatuese dhe e freskët!

Përdorimi:

Masazhoni butësisht një sasi të vogël në lëkurën tuaj të pastër dhe të lagur për 1-2 minuta, duke u përqendruar fillimisht në zonën tuaj T dhe zonat më të yndyrshme. Shmangni zonën e syve dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë.

Lloji

scrub

Paketimi

125ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933529 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara