Skin Academy London Glow Boost Daily Super Facial Serum 30ml

Brendi

11,00 

Brand: 
Skin Academy

Shkëlqen dhe rikthen pamjen tuaj! 

Super serumi ynë Glow Boost që rrit shkëlqimin është i mbushur me vitaminë C e cila ndihmon në njëtrajtshmëri tonin dhe strukturën e lëkurës. Është gjithashtu ruajtës i lagështisë që përmban glicerinë dhe betainë qetësuese për të siguruar që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar.

Vitamina C & E, ndihmon në shkëlqimin dhe rikthimin
Ndihmon në hidratimin dhe rinovimin duke lënë një shkëlqim të shëndetshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Daily Super Facial Serum 30ml

Shkëlqen dhe rikthen pamjen tuaj! 

Super serumi ynë Glow Boost që rrit shkëlqimin është i mbushur me vitaminë C e cila ndihmon në njëtrajtshmëri tonin dhe strukturën e lëkurës. Është gjithashtu ruajtës i lagështisë që përmban glicerinë dhe betainë qetësuese për të siguruar që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar.

Vitamina C & E, ndihmon në shkëlqimin dhe rikthimin
Ndihmon në hidratimin dhe rinovimin duke lënë një shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi:

Përdorni AM & PM, duke masazhuar një sasi sa bizele në fytyrën tuaj të lagur. Përdorni lëvizje rrethore në fytyrë dhe qafë derisa lëkura juaj të ndihet e butë dhe e pastër. Shpëlajeni mirë me ujë të vakët.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933468 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara