Skin Academy London Glow Boost Rejuvenating Night Cream 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Hidraton thellësisht, ndihmon në shkëlqimin e lëkurës së shurdhër dhe të lodhur gjatë natës

Kremi ynë i natës Glow Boost përmban fuqinë antioksiduese të vitaminës C, së bashku me hidratuesit që punojnë shumë, ndihmojnë lëkurën tuaj të rikuperohet nga efektet e plakjes së mjedisit. Lëkura ndihet e rinovuar dhe rrezaton një shkëlqim të shëndetshëm.

Fuqia antioksiduese e vitaminës C, së bashku me hidratuesit që punojnë shumë, ndihmojnë lëkurën tuaj të rikuperohet nga efektet e plakjes së mjedisit.

Lëkura ndihet e rinovuar dhe rrezaton një shkëlqim të shëndetshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Rejuvenating Night Cream 50ml

Hidraton thellësisht, ndihmon në shkëlqimin e lëkurës së shurdhër dhe të lodhur gjatë natës

Kremi ynë i natës Glow Boost përmban fuqinë antioksiduese të vitaminës C, së bashku me hidratuesit që punojnë shumë, ndihmojnë lëkurën tuaj të rikuperohet nga efektet e plakjes së mjedisit. Lëkura ndihet e rinovuar dhe rrezaton një shkëlqim të shëndetshëm.

Fuqia antioksiduese e vitaminës C, së bashku me hidratuesit që punojnë shumë, ndihmojnë lëkurën tuaj të rikuperohet nga efektet e plakjes së mjedisit.

Lëkura ndihet e rinovuar dhe rrezaton një shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi:

Masazhojeni fytyrën, qafën dhe dekolte të pastruar çdo mbrëmje për hidratim të menjëhershëm (Lëreni të përthithet për 2 minuta përpara se të aplikoni ndonjë serum vaji).

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933611 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara