Skin Academy London Glow Boost Skin Renew Cleansing Milk 125ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Pastrimi dhe hidratimi i lëkurës 

Vitamina C & E e pasur me antioksidantë, promovon një pamje më të njëtrajtshme, të ndritur, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Me vajin e bajames së ëmbël, lëkura juaj do të ndihet e butë dhe e rehatshme.

Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Skin Renew Cleansing Milk 125ml

Pastrimi dhe hidratimi i lëkurës 

Vitamina C & E e pasur me antioksidantë, promovon një pamje më të njëtrajtshme, të ndritur, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Me vajin e bajames së ëmbël, lëkura juaj do të ndihet e butë dhe e rehatshme.

Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

Përdorimi:

Masazhojeni butësisht zonën e fytyrës dhe syve me një copë pambuku ose gishtërinj, për të hequr grimin dhe papastërtitë. Hiqni çdo tepricë me një jastëk pambuku ose ujë.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933659 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara