Skin Academy London Glow Boost Micellar Cleansing Water 200ml

Brendi

9,50 

Brand: 
Skin Academy

Largon make-up-in, pastron dhe hidraton lëkurën tuaj

Vitamina C e pasur me antioksidantë, promovon një pamje më të njëtrajtshme, të ndritur, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

Heq make-up-in + pastron + hidraton

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Micellar Cleansing Water 200ml

Largon make-up-in, pastron dhe hidraton lëkurën tuaj

Vitamina C e pasur me antioksidantë, promovon një pamje më të njëtrajtshme, të ndritur, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

Përmban Acid Hialuronik dhe Panthenol që ndihmojnë për të bllokuar lagështinë, për një bazë të freskët.

Heq make-up-in + pastron + hidraton

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në pambuk dhe shtypeni butësisht në lëkurë dhe fshijeni fytyrën, sytë dhe buzët.

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933635 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara