Skin Academy Pure Cleansing Facial Wash 150ml

Brendi

5031413989489,00 

Brand: 
Skin Academy

Skin Academy Pure Cleansing Facial Wash pastron butësisht lëkurën, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Aloe Vera dhe Ekstrakti i Çajit të Gjelbër ndihmojnë në qetësimin e lëkurës, duke ju bërë të ndiheni të freskët dhe të dukeni me shkëlqim. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Formuluar pa parabene dhe aroma.

 • Pastroni butësisht lëkurën
 • Largon papastërtitë
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Pure Cleansing Facial Wash 150ml

Skin Academy Pure Cleansing Facial Wash pastron butësisht lëkurën, duke hequr grimin dhe papastërtitë. Aloe Vera dhe Ekstrakti i Çajit të Gjelbër ndihmojnë në qetësimin e lëkurës, duke ju bërë të ndiheni të freskët dhe të dukeni me shkëlqim. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Formuluar pa parabene dhe aroma.

 • Pastroni butësisht lëkurën
 • Largon papastërtitë
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

SI TA PËRDORË?
Aplikoni një sasi të vogël të larjes së fytyrës në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht derisa të krijohet një shkumë e lehtë, duke u kujdesur që të shmangni zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për rezultate më të mira, aplikoni Skin Academy Pure Daily Moisturizer më pas për të bllokuar lagështinë dhe për të mbajtur lëkurën të hidratuar.

Lloji

gel

Paketimi

150ml

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 6,0 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara