Skin Academy Pure Cleansing Micellar Water 200ml

Brendi

6,00 

Brand: 
Skin Academy

Uji Micellar Pastrues i Pastër nga Skin Academy është një pastrues mahnitës që do të revolucionarizojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën. Me formulën e tij unike dhe efektin e butë, ky pastrues është i përsosur për të gjitha llojet e lëkurës. I pasuruar me 200 ml ujë micellar më efektiv, ky pastrues heq butësisht papastërtitë, yndyrat dhe grimin nga lëkura juaj. E lë lëkurën tuaj të pastër, të freskët dhe të hidratuar pa e tharë atë. Uji Micellar Pure Cleansing është tepër i lehtë për t’u përdorur.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Pure Cleansing Micellar Water 200ml

Uji Micellar Pastrues i Pastër nga Skin Academy është një pastrues mahnitës që do të revolucionarizojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën. Me formulën e tij unike dhe efektin e butë, ky pastrues është i përsosur për të gjitha llojet e lëkurës. I pasuruar me 200 ml ujë micellar më efektiv, ky pastrues heq butësisht papastërtitë, yndyrat dhe grimin nga lëkura juaj. E lë lëkurën tuaj të pastër, të freskët dhe të hidratuar pa e tharë atë. Uji Micellar Pure Cleansing është tepër i lehtë për t’u përdorur.

Thjesht aplikoni një sasi të përshtatshme në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht mbi fytyrën dhe qafën tuaj. Do të ndjeni menjëherë efektin e tij freskues dhe qetësues në lëkurën tuaj. Ky pastrues është i përsosur për përdorim të përditshëm dhe mund të përdoret gjithashtu si pjesë e rutinës suaj të pastrimit të dyfishtë.

Është ideal për të hequr edhe grimin më kokëfortë duke ushqyer dhe ushqyer lëkurën tuaj. Me Ujë Micellar Pastrues të Pastër nga Skin Academy, ju mund të shijoni lëkurë të pastër dhe rrezatuese çdo ditë. Trajtojeni veten me këtë pastrues luksoz dhe përjetoni ndryshimin në lëkurën tuaj.

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413989571 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara