Skin Academy Pure Daily Moisturiser SPF15 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy
 • Hidraton dhe zbut thelle lekuren.
 • Duke i lënë lëkurës një ndjenjë dhe një pamje të lëmuar dhe të freskët.
 • Përmban SPF 15.
 • Glicerina dhe Shea Butter bllokojnë lagështinë, duke parandaluar dehidratimin e lëkurës. 
 • Pa ngjyra.
 • Pa aroma.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Pure Daily Moisturiser SPF15 50ml

 • Hidraton dhe zbut thelle lekuren.
 • Duke i lënë lëkurës një ndjenjë dhe një pamje të lëmuar dhe të freskët.
 • Përmban SPF 15.
 • Glicerina dhe Shea Butter bllokojnë lagështinë, duke parandaluar dehidratimin e lëkurës. 
 • Pa ngjyra.
 • Pa aroma.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413989601 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara