Skin Academy Pure Nourishing Eye Cream 25ml

Brendi

6,00 

Brand: 
Skin Academy

Ky krem ​​ushqyes hidraton butësisht dhe qetëson zonën delikate të syve. Një përzierje unike e ekstrakteve të Aloe Verës dhe çajit jeshil qetëson lëkurën, duke reduktuar ënjtjen dhe shenjat e lodhjes, ndërsa Glicerina e shtuar bllokon lagështinë dhe zbut lëkurën.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Pure Nourishing Eye Cream 25ml

Ky krem ​​ushqyes hidraton butësisht dhe qetëson zonën delikate të syve. Një përzierje unike e ekstrakteve të Aloe Verës dhe çajit jeshil qetëson lëkurën, duke reduktuar ënjtjen dhe shenjat e lodhjes, ndërsa Glicerina e shtuar bllokon lagështinë dhe zbut lëkurën.

SI FUNKSIONON?

Një përzierje unike e ekstrakteve të Aloe Verës dhe Çajit të Gjelbër ndihmon në qetësimin e lëkurës, duke reduktuar ënjtjen dhe shenjat e lodhjes, ndërsa Glicerina bllokon lagështinë dhe e zbut lëkurën. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Pa parfum.

Përdorimi:

Aplikoni një shtresë të hollë në zonën poshtë syve, fërkoni butësisht dhe lëreni të përthithet në lëkurë. Për rezultate më të mira përdorni së bashku me gamën e kujdesit të lëkurës së fytyrës Skin Academy Pure.

Lloji

krem

Paketimi

250ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413989540 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara