Face Facts Body Lotion – Hyaluronic 400ml

Brendi

7,00 

Brand: 
Face Facts

Hidratoni dhe zbutni lëkurën tuaj me Locionin tonë të Trupit Hyaluronic. I mbushur me hialuronat natriumi, glicerinë dhe betainë që bllokon lagështinë, locioni ynë i lehtë dhe i butë ndihmon në hidratimin e thellë të lëkurës së thatë dhe të lodhur. Është koha për t’i dhënë trupit tuaj TLC që meriton!

 • Hidrat + i shëndoshë
 • Hidraton lëkurën e thatë dhe të lodhur
 • Locion i lehtë dhe i butë
 • Miqësore për veganët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Body Lotion – Hyaluronic 400ml

Shtoni hidratimin tuaj! 

Hidratoni dhe zbutni lëkurën tuaj me Locionin tonë të Trupit Hyaluronic. I mbushur me hialuronat natriumi, glicerinë dhe betainë që bllokon lagështinë, locioni ynë i lehtë dhe i butë ndihmon në hidratimin e thellë të lëkurës së thatë dhe të lodhur. Është koha për t’i dhënë trupit tuaj TLC që meriton!

 • Hidrat + i shëndoshë
 • Hidraton lëkurën e thatë dhe të lodhur
 • Locion i lehtë dhe i butë
 • Miqësore për veganët.

Përdorimi:

Sigurohuni që lëkura të jetë e thatë dhe pa kremra të tjerë përpara përdorimit. Aplikoni sasinë e dëshiruar të locionit të trupit dhe masazhojeni në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionet tona Face Facts për të përmirësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

losion

Paketimi

400ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413929126 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara