Face Facts Ceramide Blemish Treatment Gel 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Minimizoni shfaqjen e papërsosmërive dhe njollave me xhelin tonë për trajtimin e njollave Ceramide. I mbushur me një kompleks të përqendruar prej 5 ceramidesh, acidi salicilik dhe niacinamide, xheli ynë i butë ndihmon në shtrëngimin dhe hapjen e poreve, ndërkohë që qetëson dhe qetëson lëkurën tuaj. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
 • Pa parfum
 • Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Blemish Treatment Gel 50ml

Minimizoni shfaqjen e papërsosmërive dhe njollave me xhelin tonë për trajtimin e njollave Ceramide. I mbushur me një kompleks të përqendruar prej 5 ceramidesh, acidi salicilik dhe niacinamide, xheli ynë i butë ndihmon në shtrëngimin dhe hapjen e poreve, ndërkohë që qetëson dhe qetëson lëkurën tuaj. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
 • Pa parfum
 • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e thatë përpara përdorimit. Aplikoni një sasi me madhësi bizele në zona të veçanta me njolla. Mos e shpëlani.

Lloji

gel

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413935752 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara