Face Facts Ceramide Blemish Gel Moisturiser 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Mbyll në hidratim me hidratuesin tonë të lehtë me xhel me njolla Ceramide. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës me 5 Ceramide, Acid Salicilik & Niacinamide, hidratuesi ynë ndihmon në zbutjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Ky produkt punon për të parandaluar humbjen e lagështisë dhe zvogëlon shfaqjen e sebumit të tepërt për të promovuar një lëkurë të shëndetshme dhe mat. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

  • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
  • Pa parfum
  • Miqësore për veganët
  •  Dërgesat & Kthimet

    Transporti

    Dërgesat në Kosovë

    1-2 ditë pune
    Porosi deri 30 €, Posta 2 €
    Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

    Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

    3-5 ditë pune
    Porosi deri 80 €, Posta 5 €
    Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

    Kthimet

    Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Blemish Gel Moisturiser 50ml

Mbyll në hidratim me hidratuesin tonë të lehtë me xhel me njolla Ceramide. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës me 5 Ceramide, Acid Salicilik & Niacinamide, hidratuesi ynë ndihmon në zbutjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Ky produkt punon për të parandaluar humbjen e lagështisë dhe zvogëlon shfaqjen e sebumit të tepërt për të promovuar një lëkurë të shëndetshme dhe mat. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

  • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
  • Pa parfum
  • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit dhe masazhojeni butësisht në lëkurë. Mos e shpëlani.

Lloji

gel

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413935691 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara