Face Facts Hyaluronic Eye Contour Gel 25ml

Brendi

4,50 

Brand: 
Face Facts

Xheli ynë për konturet e syve është i përshtatshëm për lëkurën e etur, duke ushqyer butësisht + qetësuar lëkurën delikate. Heroi aktiv është hialuronati i natriumit, i cili do të ndihmojë në zbutjen, shëndoshjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • E lëmuar + e shëndoshë + e hidratuar
 • Hialuronat natriumi + glicerinë
 • Xhel freskues që shkrihet pa mundim në lëkurën tuaj
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Eye Contour Gel 25ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar

Xheli ynë për konturet e syve është i përshtatshëm për lëkurën e etur, duke ushqyer butësisht + qetësuar lëkurën delikate. Heroi aktiv është hialuronati i natriumit, i cili do të ndihmojë në zbutjen, shëndoshjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • E lëmuar + e shëndoshë + e hidratuar
 • Hialuronat natriumi + glicerinë
 • Xhel freskues që shkrihet pa mundim në lëkurën tuaj

Përdorimi:

Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e thatë përpara përdorimit. Aplikoni një sasi bizele të konturit të syve nën sy dhe në qepalla. Përdorni lëvizje të buta goditjeje derisa xheli i konturit të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionin Hyaluronic Face Facts për të përfunduar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

Lloji

gel

Paketimi

25ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919615 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara