Face Facts Facial Serum – Polypeptide 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Forconi dhe rinovoni lëkurën tuaj me Serumin tonë Polypeptide Facial. E mbushur me 3 peptide, proteina orizi dhe vaj livando, formula jonë e mbushur ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit të lagështisë dhe shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, duke promovuar një pamje më të shëndetshme. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje për një shkëlqim shtesë të vesës!

 • Forcon dhe rinovon lëkurën
 • I mbushur me 3 Peptide
 • AM + PM
 • Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Facial Serum – Polypeptide 30ml

Forconi dhe rinovoni lëkurën tuaj me Serumin tonë Polypeptide Facial. E mbushur me 3 peptide, proteina orizi dhe vaj livando, formula jonë e mbushur ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit të lagështisë dhe shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, duke promovuar një pamje më të shëndetshme. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje për një shkëlqim shtesë të vesës!

 • Forcon dhe rinovon lëkurën
 • I mbushur me 3 Peptide
 • AM + PM
 • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Shkundni mirë para përdorimit.

 

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930214 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara