Face Facts Vitamin C Cleansing Balm 50ml

Brendi

4,50 

Brand: 
Face Facts

Pastroni butësisht dhe forconi çehren tuaj me balsamin tonë pastrues me vitaminë C. Pastruesi ynë shpërndan në mënyrë efektive përbërjen dhe ndihmon në heqjen e papastërtive të përditshme dhe ndotësve nga lëkura. I mbushur me vitaminë C për të ndihmuar në shkëlqimin, tonifikimin e lëkurës dhe rivendosjen e lëkurës.

 • Pastroni dhe hiqni ndotësit e përditshëm
 • I mbushur me vitaminë C të pasur me antioksidantë
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Cleansing Balm 50ml

Ndizni shkëlqimin tuaj! 

Pastroni butësisht dhe forconi çehren tuaj me balsamin tonë pastrues me vitaminë C. Pastruesi ynë shpërndan në mënyrë efektive përbërjen dhe ndihmon në heqjen e papastërtive të përditshme dhe ndotësve nga lëkura. I mbushur me vitaminë C për të ndihmuar në shkëlqimin, tonifikimin e lëkurës dhe rivendosjen e lëkurës.

 • Pastroni dhe hiqni ndotësit e përditshëm
 • I mbushur me vitaminë C të pasur me antioksidantë

Përdorimi:

Për t’u përdorur si pastrimi i parë në rutinën tuaj. Ngroheni midis pëllëmbëve dhe aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe masazhoni me lëvizje rrethore për të zbërthyer përbërjen. Përdorni një leckë të ngrohtë dhe të lagur muslin për ta hequr butësisht. Përdorni së bashku me koleksionet tona Face Facts për të përmirësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

balsam

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930900 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara