Face Facts Hyaluronic Face & Body Mist 200ml

Brendi

5,50 

Brand: 
Face Facts

Rigjallëroni dhe rifreskoni lëkurën e shurdhër dhe të dehidratuar me mjegullën tonë Hyaluronic Face & Body Mist. E mbushur me hialuronat natriumi, peptide dhe betainë, kjo mjegull ftohëse do të ndihmojë në bllokimin e lagështirës dhe stimulimin e prodhimit të kolagjenit. Jepini lëkurës tuaj TLC që meriton!

 • Ringjall + Rifresko
 • Mbyll lagështinë dhe stimulon prodhimin e kolagjenit
 • Këshilla kryesore: Spërkateni drejtpërdrejt në lëkurën e lagur për të bllokuar lagështinë pas dushit
 • Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Face & Body Mist 200ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar.

Rigjallëroni dhe rifreskoni lëkurën e shurdhër dhe të dehidratuar me mjegullën tonë Hyaluronic Face & Body Mist. E mbushur me hialuronat natriumi, peptide dhe betainë, kjo mjegull ftohëse do të ndihmojë në bllokimin e lagështirës dhe stimulimin e prodhimit të kolagjenit. Jepini lëkurës tuaj TLC që meriton!

 • Ringjall + Rifresko
 • Mbyll lagështinë dhe stimulon prodhimin e kolagjenit
 • Këshilla kryesore: Spërkateni drejtpërdrejt në lëkurën e lagur për të bllokuar lagështinë pas dushit
 • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Përdoret pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës për përthithje maksimale. Përndryshe, spërkatni gjatë gjithë ditës për t’i dhënë lëkurës suaj një rikthim. Lëreni produktin të zhytet përpara se të aplikoni produkte të tjera. Përdoreni së bashku me koleksionet tona Face Facts për të përmirësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

sprej

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413929300 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara