Skin Academy Hyaluron concentrated serum 30ml

Brendi

Çmimi origjinal qe: 7,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,00 €.

Brand: 
Skin Academy
 • Serumi i koncentruar Hyaluron Bio-Active nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
 • Do të ndihmojë në lëmimin e lëkurës dhe do të sigurojë hidratim të thellë
 • Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh
 • Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Hyaluron concentrated serum 30ml

 • Serumi i koncentruar Hyaluron Bio-Active nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
 • Do të ndihmojë në lëmimin e lëkurës dhe do të sigurojë hidratim të thellë
 • Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh
 • Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët

Serumi Bio-Active Hyaluron i koncentruar nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 35 vjeç. Ai do të ndihmojë në lëmimin e lëkurës dhe do të sigurojë hidratim të thellë. Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh. Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët. Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920741 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara