Skin Academy Collagen & Elastin Night Cream 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy

Kremi i natës Bio-Active Collagen & Elastin nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare.
I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe shfaqjen e rrudhave kur përdoret çdo natë. Formuluar pa parabene.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Collagen & Elastin Night Cream 50ml

Kremi i natës Bio-Active Collagen & Elastin nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare.
I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe shfaqjen e rrudhave kur përdoret çdo natë. Formuluar pa parabene.

 • Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës
Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920840 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara