Skin Academy Hyaluron Day Cream 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy
 • Kremi Dite Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
 • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në parandalimin e shenjave të para të plakjes
 • Hidratuesi perfekt i përditshëm
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Hyaluron Day Cream 50ml

 • Kremi Dite Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
 • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në parandalimin e shenjave të para të plakjes
 • Hidratuesi perfekt i përditshëm
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore

Kremi Dite Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat për kujdesin e lëkurës pas moshës 35 vjeç. Ai i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në parandalimin e shenjave të para të plakjes. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore. Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit dhe masazhoni butësisht në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920765 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara