Skin Academy Hydra Therapy Day Cream – SPF 15 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Kremi Dite Hydra Therapy nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për t’u kujdesur për lëkurën tuaj. I pasuruar me Hydromanil, Shea Butter & Glicerinë, ky krem ​​ditor me SPF 15 ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës duke ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Hydra Therapy Day Cream – SPF 15 50ml

Kremi Dite Hydra Therapy nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për t’u kujdesur për lëkurën tuaj. I pasuruar me Hydromanil, Shea Butter & Glicerinë, ky krem ​​ditor me SPF 15 ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës duke ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët.

Përdorimi:

Përdoreni pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël hidratues dhe masazhojeni butësisht në lëkurë.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920925 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara