Skin Academy Indulge Facial Oil – Anti-Pollution 30ml

Brendi

5,50 

Brand: 
Skin Academy

Skin Academy Indulge Facial Oil mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të vajit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të vajit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës

E përkryer si një trajtim pastrimi gjatë natës ose për një shkëlqim të shtuar përpara se të aplikoni grimin.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Indulge Facial Oil – Anti-Pollution 30ml

Skin Academy Indulge Facial Oil Anti Pollution ndriçon dhe tonifikon lëkurën. Një mënyrë e përsosur për të hidratuar dhe për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj pa lënë mbetje yndyrore.

I pasuruar me vajin e pemës së çajit dhe vaj rozmarine, ky vaj fytyre ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët e jashtëm mjedisor, ndërsa ndihmon në kontrollin e prodhimit të vajit.

Skin Academy Indulge Facial Oil mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të vajit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të vajit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës

E përkryer si një trajtim pastrimi gjatë natës ose për një shkëlqim të shtuar përpara se të aplikoni grimin.

 

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413913835 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara