Skin Academy Hyaluron Night Cream 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy
 • Kremi i natës Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 35 vjeçare.
 • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe rrit shkëlqimin e lëkurës gjatë gjumit
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Hyaluron Night Cream 50ml

 • Kremi i natës Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 35 vjeçare.
 • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe rrit shkëlqimin e lëkurës gjatë gjumit
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore

Kremi i natës Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 35 vjeç. Ai i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe rrit shkëlqimin e lëkurës gjatë gjumit. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore. Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit para gjumit. Përdorni lëvizje rrethore për të masazhuar butësisht kremin në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920789 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara