Skin Academy London Botanical Beauty Soothing Cleansing Milk 125ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Soothing Cleansing Milk 125ml

Bukuroshja Vegane! Përgatitni lëkurën tuaj për ditën në vazhdim.

Një pastrues i butë, qumështor që pastron dhe kufizon pa u zhveshur. Duke hequr butësisht dhe në mënyrë natyrale papastërtitë dhe make-up-in duke e lënë lëkurën të ndjehet super e pastër dhe e rigjallëruar duke ruajtur ekuilibrin e saj natyror. 

98% AKTIVE NATYRORE

-Kamomili – Një antioksidant natyral që ndihmon në qetësimin e lëkurës së lodhur
-Vaji i bajames së ëmbël – Glicerinë qetësuese dhe qetësuese
– Hidratim qetësues

 

Lloji

losion

Paketimi

125ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933291 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara