Skin Academy London Botanical Beauty Reviving Facial Oil 30ml

Brendi

10,00 

Brand: 
Skin Academy

Reçeli i mbushur me fuqi të bimëve! për lëkurë të mrekullueshme ‘të shkëlqyeshme’

Vajrat botanik nxisin rinovimin natyral të lëkurës dhe japin hidratimin e nevojshëm. Formuluar për të rinovuar lëkurën në mënyrë natyrale me acide yndyrore omega dhe vitamina A, D dhe E, për një çehre me shkëlqim.

98% AKTIVE NATYRORE

-Vaji i farave të rrushit – Ndihmon në forcimin dhe përmirësimin e tonit të lëkurës
-Vaji i bajames së ëmbël – Zbut lëkurën dhe bllokon lagështinë
-Vaji i avokados – Rrit elasticitetin dhe nivelet e hidratimit

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Reviving Facial Oil 30ml

Reçeli i mbushur me fuqi të bimëve! për lëkurë të mrekullueshme ‘të shkëlqyeshme’

Vajrat botanik nxisin rinovimin natyral të lëkurës dhe japin hidratimin e nevojshëm. Formuluar për të rinovuar lëkurën në mënyrë natyrale me acide yndyrore omega dhe vitamina A, D dhe E, për një çehre me shkëlqim.

98% AKTIVE NATYRORE

-Vaji i farave të rrushit – Ndihmon në forcimin dhe përmirësimin e tonit të lëkurës
-Vaji i bajames së ëmbël – Zbut lëkurën dhe bllokon lagështinë
-Vaji i avokados – Rrit elasticitetin dhe nivelet e hidratimit

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës suaj në mëngjes dhe në mbrëmje. Ngrohni 2-3 pika vaj midis pëllëmbëve dhe masazhoni nga qendra e fytyrës nga jashtë. Këshillë: përzieni disa pika në kremin tuaj hidratues për hidratim të shtuar.

Lloji

vaj

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933154 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara