Skin Academy London Glow Boost Illuminating Day Cream 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Hidraton lëkurën për një çehre më të lëmuar, më të butë dhe më rrezatuese  

Hidratuesi ynë i lehtë super-rrit hidratimin, tonin dhe shkëlqimin me vitaminë C antioksiduese, më pas hidratuesit identikë me lëkurën si Glicerina ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit.

Hidratuesi ynë i lehtë rrit hidratimin, tonin dhe shkëlqimin me vitaminë C antioksiduese, hidratuesit si glicerina ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit.

S’ka stok

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Illuminating Day Cream 50ml

Hidraton lëkurën për një çehre më të lëmuar, më të butë dhe më rrezatuese  

Hidratuesi ynë i lehtë super-rrit hidratimin, tonin dhe shkëlqimin me vitaminë C antioksiduese, më pas hidratuesit identikë me lëkurën si Glicerina ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit.

Hidratuesi ynë i lehtë rrit hidratimin, tonin dhe shkëlqimin me vitaminë C antioksiduese, hidratuesit si glicerina ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit.

Përdorimi:

Masazhojeni fytyrën dhe qafën tuaj të pastruar çdo mëngjes për hidratim të menjëhershëm (Ndiqeni me mbrojtje kundër diellit).

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933567 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara