Under Where? Disposable Nipple daisies – Nude

Brendi

4,00 

Brand: 
Skin Academy

Krijo një vijë të lëmuar nën veshje me UnderWhere? Margarita njëpërdorimshe. Mbulesa e lehtë, vetëngjitëse qëndron në mënyrë diskrete nën veshje për të krijuar një pamje të lëmuar nën veshjet pa shpinë dhe me prerje të ulët. Për t’u veshur si një veshje thelbësore kur një sytjena thjesht nuk është një opsion!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Under Where? Disposable Nipple daisies – Nude

Krijo një vijë të lëmuar nën veshje me UnderWhere? Margarita njëpërdorimshe. Mbulesa e lehtë, vetëngjitëse qëndron në mënyrë diskrete nën veshje për të krijuar një pamje të lëmuar nën veshjet pa shpinë dhe me prerje të ulët. Për t’u veshur si një veshje thelbësore kur një sytjena thjesht nuk është një opsion!

Përdorimi:

Lani zonën e gjoksit përpara përdorimit dhe thajeni tërësisht. Mos përdorni talk ose hidratues përpara se të aplikoni margaritë e thithkave. Hiqni mbrojtësin ngjitës dhe vendoseni mbi thithkë duke u siguruar që çdo rrudhë të jetë zbutur.

Lloji

fllaster

Paketimi

5

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413916676 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara