Bert & Bert Men’s Beard and Hair Oil 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Face Facts

Bërë me vajra thellësisht ushqyes të bajames, rrushit dhe jojoba që lëmojnë flokët dhe lëkurën, pa yndyrë, duke e mbajtur mjekrën tuaj të duket dhe të ndjehet më së miri. Ky vaj me shumë përdorime mund të përdoret për të zbutur, zbutur dhe shtuar një shkëlqim natyral në çdo hairstyle apo mjekër. Është gjithashtu super hidratues, duke mbajtur larg lëkurës së thatë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Bert & Bert Men’s Beard and Hair Oil 50ml

Bërë me vajra thellësisht ushqyes të bajames, rrushit dhe jojoba që lëmojnë flokët dhe lëkurën, pa yndyrë, duke e mbajtur mjekrën tuaj të duket dhe të ndjehet më së miri. Ky vaj me shumë përdorime mund të përdoret për të zbutur, zbutur dhe shtuar një shkëlqim natyral në çdo hairstyle apo mjekër. Është gjithashtu super hidratues, duke mbajtur larg lëkurës së thatë.

BERT REKOMANDONI PËR
Përdoret shumë mirë si vaj para rruajtjes, lani fytyrën fillimisht me ujë të ngrohtë për të hapur poret. Përdorni disa pika të vajit tonë të mjekrës në zonën që do të rruheni, për të ndihmuar në ngritjen e mustaqeve duke siguruar një rruajtje më të ngushtë.

Përdorimi:

Hidhni 2 ose 3 pika vaj të mjekrës në pëllëmbën tuaj. Fërkoni duart së bashku dhe masazhojeni lart në qimet e fytyrës.

Lloji

vaj

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413931044 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara