BFC Make Up Blending Sponge

Brendi

3,00 

Sfungjeri i përzierjes së kozmetikës BFC është një sfungjer shumë i butë për përzierjen e grimit pa lateks, i cili pastron pa të meta grimin

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

BFC Make Up Blending Sponge

Sfungjeri i përzierjes së kozmetikës BFC është një sfungjer shumë i butë për përzierjen e grimit pa lateks, i cili pastron pa të meta grimin

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413983999 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara