Skin Academy Indulge Peel off Mask – Tea Tree Oil 80ml

Brendi

Çmimi origjinal qe: 5,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,75 €.

Brand: 
Skin Academy

Maska nga Skin Academy pastron thellësisht lëkurën duke nxjerrë papastërtitë dhe papastërtitë. Vaji i Pemës së Çajit qetëson dhe qetëson lëkurën duke shtuar një aromë freskuese.

I përshtatshëm për llojet e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuara.

 

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Indulge Peel off Mask – Tea Tree Oil 80ml

Maska nga Skin Academy pastron thellësisht lëkurën duke nxjerrë papastërtitë dhe papastërtitë. Vaji i Pemës së Çajit qetëson dhe qetëson lëkurën duke shtuar një aromë freskuese.

I përshtatshëm për llojet e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuara.

Përdorimi:

Lajeni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe thajeni me një peshqir të pastër. Aplikoni një shtresë të hollë të maskës, duke shmangur sytë, buzët dhe zonën e vijës së flokëve. Lëreni maskën derisa të thahet plotësisht. Pasi maska ​​të jetë tharë, hiqni maskën nga lëkura, duke filluar nga baza e mjekrës. Lani çdo mbetje duke përdorur ujë dhe fytyrë të thatë.

Lloji

maske

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413989977 Kategoritë: , ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara