Face Facts Ceramide Blemish Clarifying Foaming Cleanser 400ml

Brendi

11,00 

Brand: 
Face Facts

Pastruesi ynë i njollave me qeramid me shkumë të ulët pastron thellësisht lëkurën e ndjeshme, të prirur ndaj njollave dhe të yndyrshme. Formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, 2% Acid Salicilik & Niacinamide, formula jonë xhel-me-shkumë shkumohet lehtësisht për të hequr papastërtitë, papastërtitë dhe vajin. Ky pastrues ndihmon në përmirësimin e pamjes së njollave dhe promovon një pamje të shëndetshme, ndërkohë që ndihmon në forcimin e barrierës tuaj mbrojtëse të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
 • Largoni papastërtitë dhe pastroni thellësisht lëkurën duke ruajtur barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Pa parfum
 • Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Blemish Clarifying Foaming Cleanser 400ml

Pastruesi ynë i njollave me qeramid me shkumë të ulët pastron thellësisht lëkurën e ndjeshme, të prirur ndaj njollave dhe të yndyrshme. Formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, 2% Acid Salicilik & Niacinamide, formula jonë xhel-me-shkumë shkumohet lehtësisht për të hequr papastërtitë, papastërtitë dhe vajin. Ky pastrues ndihmon në përmirësimin e pamjes së njollave dhe promovon një pamje të shëndetshme, ndërkohë që ndihmon në forcimin e barrierës tuaj mbrojtëse të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • 5 Ceramide + Acid Salicilik + Niacinamide
 • Largoni papastërtitë dhe pastroni thellësisht lëkurën duke ruajtur barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Pa parfum
 • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Aplikoni 2-3 pompa në lëkurën e lagur dhe masazhoni butësisht përpara se ta shpëlani me ujë të ngrohtë.

Lloji

gel

Paketimi

400ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413935622 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara