Face Facts Ceramide Replenishing Eye Cream 15ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Hidratoni lëkurën delikate që rrethon sytë tuaj me kremin tonë për sytë Ceramide. I mbushur me një kompleks ushqyes prej 5 ceramidash, acid hialuronik që bllokon lagështinë, tërshërë qetësuese, glicerinë dhe vitaminë E. Kremi ynë i lehtë ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës tuaj për të zbutur zonën poshtë syve. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Replenishing Eye Cream 15ml

Hidratoni lëkurën delikate që rrethon sytë tuaj me kremin tonë për sytë Ceramide. I mbushur me një kompleks ushqyes prej 5 ceramidash, acid hialuronik që bllokon lagështinë, tërshërë qetësuese, glicerinë dhe vitaminë E. Kremi ynë i lehtë ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës tuaj për të zbutur zonën poshtë syve. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë

Përdorimi:

Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e thatë përpara përdorimit. Aplikoni një sasi të madhe të kremit të syve nën sy dhe në qepalla. Përdorni lëvizje të lehta goditjeje derisa kremi të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

 

Lloji

krem

Paketimi

15ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413928600 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara