Face Facts Ceramide Skin Barrier Complex Moisturising Cream 454ml

Brendi

11,00 

Brand: 
Face Facts

Ushqeni lëkurën tuaj me kremin tonë hidratues të trupit Ceramide. Kremi ynë i lehtë hidraton edhe lëkurën më të thatë dhe të ndjeshme. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, Acid Hyaluronik që mbyll lagështinë dhe tërshërë qetësuese të lëkurës, hidratuesi ynë përmban zbutës për të ndihmuar në zbutjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës për të parandaluar humbjen e lagështisë. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Vegan Friendly + Pa Aromë
 • 5 Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • 454 ml

 

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Skin Barrier Complex Moisturising Cream 454ml

Ushqeni lëkurën tuaj me kremin tonë hidratues të trupit Ceramide. Kremi ynë i lehtë hidraton edhe lëkurën më të thatë dhe të ndjeshme. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës prej 5 Ceramide, Acid Hyaluronik që mbyll lagështinë dhe tërshërë qetësuese të lëkurës, hidratuesi ynë përmban zbutës për të ndihmuar në zbutjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës për të parandaluar humbjen e lagështisë. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Vegan Friendly + Pa Aromë
 • 5 Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • 454 ml

Përdorimi:

Aplikoni një sasi të madhe në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

454ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413935332 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara