Face Facts Facial Serum – Energising Caffeine 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Rigjallëroni dhe ndriçoni lëkurën tuaj me serumin tonë për rritjen e kafeinës. I mbushur me kafeinë energjike (një ekstrakt bimor i pasur me antioksidantë) dhe glicerinë super hidratuese, serumi ynë i jep jetë lëkurës tuaj duke promovuar një shkëlqim të shndritshëm dhe rinor. Aplikojeni në mëngjes dhe i thoni lamtumirë lëkurës së lodhur!

 • Hidraton dhe zgjon, thuaj lamtumirë lëkurës së lodhur
 • I mbushur me kafeinë energjike dhe glicerinë super hidratuese
 • Mbajeni në frigorifer dhe aplikoni AM për një zgjim të menjëhershëm
 • Miqësore për veganët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Facial Serum – Energising Caffeine 30ml

Rigjallëroj & Ndriço

Rigjallëroni dhe ndriçoni lëkurën tuaj me serumin tonë për rritjen e kafeinës. I mbushur me kafeinë energjike (një ekstrakt bimor i pasur me antioksidantë) dhe glicerinë super hidratuese, serumi ynë i jep jetë lëkurës tuaj duke promovuar një shkëlqim të shndritshëm dhe rinor. Aplikojeni në mëngjes dhe i thoni lamtumirë lëkurës së lodhur!

 • Hidraton dhe zgjon, thuaj lamtumirë lëkurës së lodhur
 • I mbushur me kafeinë energjike dhe glicerinë super hidratuese
 • Mbajeni në frigorifer dhe aplikoni AM për një zgjim të menjëhershëm
 • Miqësore për veganët.

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Shkundni mirë para përdorimit.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413927382 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara