Face Facts The Routine – Peptide Eye Gel Cream 15ml

Brendi

4,50 

Brand: 
Face Facts

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me xhelin tonë të syve forcues me peptide të Hapit 3. Lëkura që rrethon sytë tuaj është shumë më e hollë se pjesa tjetër e fytyrës, kështu që një krem ​​i dedikuar për sytë është i rëndësishëm për thithjen maksimale. Kremi ynë xhel i lehtë duhet të përdoret dy herë në ditë për të zbutur në mënyrë efektive linjat e imëta dhe për të zgjuar sytë tuaj të lodhur. Peptidet forcuese, mollët, kumbullat, vitamina C dhe vitamina E, të gjitha punojnë për të rritur butësisht hidratimin, ndërkohë që forcojnë dhe reduktojnë shfaqjen e fryrjes nën sy. Miqësore për veganët.

 • Krem xhel i lehtë
 • Ndihmon në hidratimin, zbutjen e linjave dhe zvogëlimin e fryrjes nën sy
 • Peptide forcuese, vitaminë C + vitaminë E
 • Mund të përdoret paradite dhe pasdite
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts The Routine – Peptide Eye Gel Cream 15ml

Gati, Set, Shkëlqim! 

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me xhelin tonë të syve forcues me peptide të Hapit 3. Lëkura që rrethon sytë tuaj është shumë më e hollë se pjesa tjetër e fytyrës, kështu që një krem ​​i dedikuar për sytë është i rëndësishëm për thithjen maksimale. Kremi ynë xhel i lehtë duhet të përdoret dy herë në ditë për të zbutur në mënyrë efektive linjat e imëta dhe për të zgjuar sytë tuaj të lodhur. Peptidet forcuese, mollët, kumbullat, vitamina C dhe vitamina E, të gjitha punojnë për të rritur butësisht hidratimin, ndërkohë që forcojnë dhe reduktojnë shfaqjen e fryrjes nën sy. Miqësore për veganët.

 • Krem xhel i lehtë
 • Ndihmon në hidratimin, zbutjen e linjave dhe zvogëlimin e fryrjes nën sy
 • Peptide forcuese, vitaminë C + vitaminë E
 • Mund të përdoret paradite dhe pasdite

Përdorimi:

Hapi 3: Aplikoni kremin tuaj të syve përpara hidratuesit. Aplikoni 2-3 pika të vogla kremi në zonën poshtë syve tuaj. Përdorni lëvizje të buta trokitjeje për të masazhuar butësisht kremin në lëkurën tuaj. Masazhoni produktin e tepërt rreth kockës së vetullave dhe tempujve. Përdorni AM + PM, pasuar nga kremi ynë ditor me xhel Hapi 4.

Lloji

gel

Paketimi

15ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930160 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara