Face Facts The Routine – Superfood Gel Cleanser 120ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me pastruesin tonë me xhel Superfood Step 1. Hapi i parë dhe më i rëndësishëm për një çehre të freskët me pamje vesë. Xheli ynë super i butë me shkumë të ulët duhet të përdoret dy herë në ditë për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë dhe përbërjen.

Peptidet ultra-qetësuese të tërshërës së bashku me ekstraktet e boronicës, pjeprit dhe sojës të pasur me antioksidantë e bëjnë formulën tonë smoothie-n perfekt për fytyrën tuaj. Miqësore për veganët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts The Routine – Superfood Gel Cleanser 120ml

Gati, Set, Shkëlqim! 

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me pastruesin tonë me xhel Superfood Step 1. Hapi i parë dhe më i rëndësishëm për një çehre të freskët me pamje vesë. Xheli ynë super i butë me shkumë të ulët duhet të përdoret dy herë në ditë për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë dhe përbërjen.

Peptidet ultra-qetësuese të tërshërës së bashku me ekstraktet e boronicës, pjeprit dhe sojës të pasur me antioksidantë e bëjnë formulën tonë smoothie-n perfekt për fytyrën tuaj. Miqësore për veganët.

 • Smoothie perfekte për pastrimin e përditshëm për fytyrën tuaj
 • Xhel me shkumë të ulët për të pastruar dhe qartësuar lëkurën
 • Ekstrakte qetësuese të tërshërës, boronicës së pasur me antioksidantë, pjeprit dhe sojës
 • 120 ml.

Përdorimi:

Hapi 1: Gjithmonë filloni rutinën tuaj me pastrimin e lëkurës. Përzieni një sasi xheli të madhësisë së monedhës me duar të lagura dhe masazhojeni në lëkurën tuaj për 60 sekonda. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Përdorni AM + PM, pasuar nga serumi ynë rutinë i Fakteve të Fytyrës Hapi 2 Superberry.

Lloji

gel

Paketimi

120ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930122 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara